Žiežulio pėsčiųjų takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Žiežulio pėsčiųjų takas

Žiūrėti atsiliepimus
Marcinkonių g., Varėna
54.212548, 24.552813
Kopijuoti
1,5 val.
1,6 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Maudymosi vieta
  • Poilsiavietė
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu
  • Suoliukai, atokvėpio vietos
  • Sūpynės, pramogos
  • Tualetas

Apie Žiežulio pėsčiųjų taką

Vieniems šis takas – netikėta lankytina vieta, kitiems – kasdienio pasivaikščiojimo ar bėgiojimo trasa, tretiems – aktyvus laisvalaikis su vaikais. Vasarą pėsčiųjų takas tampa tiesiausiu keliu link Žiežulio ežero, kur įrengtas smėlio paplūdimys. Informacinių stendų šiame take nedaug, tačiau išpuoštas voveraičių formos pavėsinėmis ir ant suolų įsitaisiusiais iš medžio išdrožtais gyvūnėliais takas yra tiesiog jauki laisvalaikio vieta.

Maršrutas ir tako danga

Pėsčiųjų takas į vieną pusę tęsiasi 1,6 kilometro. Jis nėra žiedinės formos, todėl atgal reikės grįžti tuo pačiu taku. Nuo kelio iki pat ežero veda platus sutankinto grunto takas. Per upelį nutiestas tiltelis. Tinka keliauti su vaikiškais vežimėliais.

Tako ženklinimas ir stendai

Take nėra įrengto ženklinimo, tačiau maršrutas visiškai aiškus ir be to. Take galima rasti kelis grybo formos informacinius stendukus.

Atokvėpio vietos

Žiežulio pėsčiųjų take įrengtos voveraičių formos oranžinės pavėsinės ir suoliukai. Einantys taku vaikai ras sūpynių ir kitokių vaikiškų atrakcionų. Prie Žiežulio ežero įrengta poilsiavietė su paplūdiniu ir visa reikiama infrastruktūra.

Tako schema

Kur yra Žiežulio pėsčiųjų takas?

Keliu 5003 (Varėna – Marcinkonys), kuris Varėnoje vadinamas Marcinkonių gatve, išvažiuojant iš miesto, dešinėje kelio pusėje stovi pėsčiųjų tako ženklas. Automobilį galima pastatyti šalikelėje ar kairėje pusėje prasidedančioje gatvėje.

Žiežulio pėsčiųjų takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.