Ščiurio rago pažintinis takas

Apie

Apie mane

Susan Vreeland  yra pasakiusi, jog kolekcionavimas yra ne tik daiktų kaupimas, bet ir aistra, kurią reikia puoselėti ir kuria reikia dalintis su kitais. Tą galima pasakyti ir apie keliones, apie kelionių įspūdžius. 8 metus savo kelionių įspūdžius dėjau į vieną vietą ir jais dalinausi. Tinklaraštis pildėsi naujais įrašais, naujomis nuotraukomis, žemėlapiuose atsirasdavo vis nauji objektai. Norėjosi kuo daugiau jų aplankyti, aprėpti naujas temas, nukeliauti toliau. Toks užburtas ratas sukosi vis greičiau ir greičiau, kol vieną dieną pajaučiau, jog tai kelia įtampą. Vienam visko aprėpti tiesiog neįmanoma. Atėjo laikas pokyčiams. Tada pagalvojau, jei yra daugiau žmonių, kurie gyvena ta pačia aistra, kurią puoselėja ir kuria nori dalintis su kitais, gal galime tai daryti kartu?

Ramūnas Šukauskas

Pasidalink savo kelionių įspūdžiais

Taip tinklaraštis „Nesėdėk namuose“ įžengia į naują etapą, kuriame kelionių įspūdžiais ir kita kelionių informacija dalinsiuosi jau kartu su kitais keliautojais bei autoriais. Naujos temos, nauji veidai, nauji formatai. Idėjų daug, todėl bendrai veiklai ir partnerystėms tikrai yra erdvės. Jei tavyje dega kelionių aistra – parašyk ir prisijunk.

Ščiurio rago pažintinis takas

Unikalus kelionių turinys

Keliaujame, atrandame, patiriame, dalinamės. Apie keliones po Lietuvą ir pasaulį iš pirmų lūpų. Kelionių idėjos, kelionių įspūdžiai, naudinga informacija ir daug gražių vaizdų.

Alsėdžių respublika

Keliauja ir rašo

Ramūnas Šukauskas

Keliautojas, tinklaraščio „Nesėdėk namuose” įkūrėjas bei daugelio tekstų autorius. Nuo 2015 metų tinklaraštyje publikavo daugiau nei 300 įrašų apie keliones, didžioji dalis kurių buvo perpublikuoti naujienų portaluose Delfi, 15min, WeLoveLithuania, MadeInVilnius. Dalinasi asmeniškai patirtais įspūdžiais bei nuotraukomis iš kelionių po užsienį ir Lietuvą, tačiau pagrindinė tema – keliavimas pėsčiomis pažintiniais takais.

Knyga "Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų"

Elė Pranaitytė

Keliautoja, tinklaraščio „Kūtvėlos kelionės ir klajonės” autorė, viena pirmųjų kelionių tinklaraštininkių Lietuvoje. Į visas keliones ji leidžiasi su meškiuku Ursulijumi Lepečkojausku, o grįžusi išsamiai ir įdomiai perteikia jųdviejų patirtus įspūdžius. Juose visada būna sarkazmo, istorijos detalių, kelionės vaizdų ir daug praktinės informacijos. Galima sakyti jei praktiški žmonės renkasi Norfą, tai praktiški keliautojai skaito Kūtvėlą.

Keliaujam ir bendraujam