Petroškų miško pažintinis takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Petroškų miško takas

Žiūrėti atsiliepimus
Petroškai, Lazdijų raj.
54.106217, 23.617191
Kopijuoti
1 val.
3,3 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu

Apie taką per Pertoškų mišką

Takas per Petroškų mišką yra pėsčiųjų, kartu ir dviračių maršrutas įrengtas Petroškų miške, Ringovės botaniniame zoologiniame draustinyje. Visą laiką jis driekiasi žvyruotu ir miško keliu, prie kurio įrengti informaciniai stendai. Juose rašoma apie šio draustinio augaliją ir gyvūniją.

Maršrutas ir tako danga

Takas per Petroškų mišką nėra žiedinis, o jo ilgis yra 3,5 kilometro. Automobilį palikus viename tako gale, teks grįžti atgal tuo pačiu maršrutu. Petroškų miško takas eina žvyruotu arba plačiu miško keliu. Nėra jokių laiptų ar stačių nuokalnių. Galima keliauti su vaikišku vežimėliu.

Tako ženklinimas ir stendai

Take įrengtos kryptį rodančios rodyklės su tako pavadinimu. Jos yra vos kelios, tačiau takas visą laiką eina keliu, todėl pakanka kiek yra. Palei kelią galima pamatyti pažemėje pastatytus informacinius stendus, kuriuos vietomis užgožę krūmai ir žolės.

Atokvėpio vietos

Miško keliais vedančiame take nėra įrengtų nei apžvalgos, nei atokvėpio vietų.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Takas yra prie pat kelio Nr. 134 (Leipalingis – Lazdijai) 16-ame kilometre. Kairėje kelio pusėje prasideda miško kelias, prie jo stovi tako rodyklė, informacinis stendas. Čia yra vienas tako galas, tačiau šioje vietoje nėra kur pastatyti automobilio. Nebent kelkraštyje. Patogiau tuo pačiu keliu pravažiavus Veisiejus sukti į kelią 2510 ir važiuoti 2km iki Petroškų (stovi rodyklė). Ten dešinėje kelio pusėje per pievą link miško eina siauras keliukas į Klepočius. Nuvažiavus dar apie 2km dešinėje kelio pusėje ties mišku stovi informacinis stendas – čia yra kitas tako per Petroškų mišką galas.

Petroškų miško takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.