Šilinės pažintinis takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Šilinės pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Raseinių g. 2, Šilinė, Jurbarko raj.
55.089539, 22.955123
Kopijuoti
1 val.
2,2 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Galima atvykti visuomeniniu transportu
  • Poilsiavietė
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu
  • Suoliukai, atokvėpio vietos
  • Tualetas

Apie Šilinės pažintinį taką

Šilinės botaniniame draustinyje įrengtas pažintinis takas kviečia pažinti šios vietovės gamtos turtus, o tuo pačiu apsilankyti ir taigoje, ir stepėse. Gamtai skirtame take yra ir keli rimties objektai – vokiečių karių kapinės, paminklas žydų genocido aukoms. Tuo pačiu galima aplankyti ir Panemunių regioninio parko lankytojų centrą, kuris įsikūręs prie kelio stovinčioje karčemoje.

Maršrutas ir tako danga

Šilinės pažintinis takas yra žiedinės formos maršrutas su dviem atšakomis – link skulptūros ir link vokiečių karių kapinių. Bendras tako ilgis yra apie 2km, tačiau maršrutą galima trumpinti. Maršrutas eina miško taku ir miško keliuku.

Tako ženklinimas ir stendai

Automobilių stovėjimo aikštelėse prie lankytojų centro ir prie skulptūros „Sielių kelias” stovi informaciniai stendai su tako schema. Pačiame take yra taip pat įrengti informaciniai stendai, o maršrutą ženklina ant stulpelių pritvirtintos baltos lentelės su rodyklėmis.

Atokvėpio vietos

Take keliose vietose pastatyti suoliukai, o prie skulptūros „Sielių kelias” ir Panemunių regioninio parko lankytojų centro yra poilsiavietės.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Kelyje 141 (Kaunas – Jurbarkas) netoli Skirsnemunės yra Šilinės gyvenvietė, ties kuria prasideda kelias link Raseinių. Prie šių kelių sankirtos stovi senas medinis pastatas, kuriame seniau buvo pakelės karčiama. Dabar čia įsikūręs Panemunių regioninio parko lankytojų centras, šalia kurio prasideda pažintinis takas. Automobilių stovėjimo aikštelė yra kitoje gatvės pusėje.

Šilinės pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.