Sakalinės girininkijos pėsčiųjų takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Sakalinės girininkijos pėsčiųjų takas

Žiūrėti atsiliepimus
Dunokų k. 2, Tauragės raj.
55.195586, 22.290557
Kopijuoti
4 val.
12,5 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Poilsiavietė
  • Suoliukai, atokvėpio vietos
  • Sūpynės, pramogos
  • Tualetas

Apie Sakalinės girininkijos pėsčiųjų taką

Sakalinės girininkijos pėsčiųjų takas seniau vadintas Šilinės girininkijos pėsčiųjų taku. Jis miškais veda ratu, bendras maršruto ilgis – 11,6 kilometro. Take yra trys poilsiavietės ir tarp jų takas suskirstytas yra 3 atkarpas. Meižio poilsiavietėje prie tilto per tvenkinį prasideda Geltonasis takas, žiedinės formos 2,3 kilometro ilgio žiedinės formos maršrutas. Stenduose šis takas nėra pažymėtas, tačiau natūroje paženklintas gerai ir yra gana vaizdingas.

Maršrutas ir tako danga

Sakalinės girininkijos pėsčiųjų takas yra žiedinės formos maršrutas, kurio ilgis – 11,6 km. Geltonasis maršrutas, kuris yra pėsčiųjų tako dalis, veda aplink Meižio tvenkinį ir yra 2,3 km. ilgio. Viename tvenkinio krante šių takų maršrutai sutampa.
Pėsčiųjų tako danga įvairi: žvyruotas kelias, miško keliai ir keliukai, miško takai. Reljefas gana lygus, tik trečiojoje dalyje yra šiek tiek kalvų.

Tako ženklinimas ir stendai

Visose trijose poilsiavietėse stovi stendai su tako schema, o pats maršrutas paženklintas raudonos spalvos brūkšniu baltame fone. Vietomis galima rasti raudonos spalvos žygeivių simbolių. Prie Meižio poilsiavietės esantis Geltonasis maršrutas paženklintas geltonos spalvos ženklais.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Sakalinės girininkijos pėsčiųjų take yra trys poilsiavietės: Meižio poilsiavietė prie Meižio tvenkinio, Miškininkų pastogė prie girininkijos ir dar viena prie Juodežerio. Pirmose dviejose įrengtos pavėsinės, yra kepsninės, laužavietės. Miškininkų pastogėje yra sporto aikštelės.

Tako schema

Geltonojo tako schema

Kur yra pėsčiųjų takas?

Važiuojant keliu 4515 (Tauragė-Žukai) ties Dunokais yra Sakalinės girininkijos pastatai, o už jų įrengta poilsiavietė „Miškininkų pastogė”. Čia galima pastatyti automobilį, čia stovi ir pėsčiųjų tako stendas su tako schema.

Pėsčiųjų takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.