Girinio takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Girinio pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Orelikų k. 1, Panevėžio raj.
55.532430, 24.117297
Kopijuoti
0,5 val.
0,6 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Apžvalgos bokštelis
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Poilsiavietė
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu
  • Suoliukai, atokvėpio vietos

Apie Girinio pažintinį taką

Prie pat Krekenavos girininkijos įrengtas 600 metrų ilgio Girinio pažintinis takas, supažindinantis su mišku ir jo tvarkymu. Prasidėjęs ties Girinio vartais ir apsukęs ratą mišku jis baigiasi ties Girinio trobele, išpuošta gyvūnų ir paukščių nuotraukomis. Nuo suolelio, ant kurio iškalti Maironio žodžiai, galima pasukti atgal arba paėjus kelis šimtus metrų aplankyti akmenį Rapolą, pūpsantį Linkavos upelyje.

Maršrutas ir tako danga

Girinio pažintinis takas yra vos 600 metrų ilgio žiedinės formos maršrutas, kuriam apeiti užteks pusvalandžio. Pasivaikščiojus taku dar galima nueiti iki akmens Rapolas, kuris yra už 300 metrų. Maršrutas veda plačiu, gerai pramintu natūralios dangos miško taku.

Tako ženklinimas ir stendai

Visi tako informaciniai stendai pagaminti iš medienos, ant kurios surašyta informacija. Tokių stotelių take yra 5. Take nėra jokio ženklinimo ir rodyklių, tačiau išklysti nėra kur.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Netoli tako pabaigos stovi nedidelis medinis bokštelis, tačiau visą vaizdą užstoja žaluma. Yra įrengta laužavietė, į kurią galima patekti išsukus iš tako. Einant taku galima rasti kelias atokvėpio vietas, kur galima prisėsti.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Keliu 3003 (Krekenava – Ramygala) išvažiavus iš Krekenavos už mažiau nei kilometro yra posūkis į dešinę, ties kuriuo stovi dvi rodyklės – link Girinio tako ir link akmens Rapolas. Už poros šimtų metrų yra nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė, netoli kurios ir prasideda pažintinis takas.

Girinio pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.