Bubių istorinis pažintinis takas
  • Smagiems pasivaikščiojimams

Bubių istorinis pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Ievų g. 4, Bubiai, Šiaulių raj.
55.848737, 23.126947
Kopijuoti
1 val.
2,2 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Apžvalgos bokštelis
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Galima atvykti visuomeniniu transportu
  • Poilsiavietė

Maršrutas ir tako danga

Šis pažintinis takas yra žiedinės formos maršrutas, kurio ilgis – 2,2 km. Pradžioje ir pabaigoje jis veda kelkraščiu, vėliau eina pievos taku, kuris pavasarį ir rudenį gali būti pažliugęs. Dalyje maršruto reikia eiti keliu.

Tako ženklinimas ir stendai

Bubių istorinis takas paženklintas žalios spalvos Kurtuvėnų regioninio parko žymekliais, ant kurių užrašytas pavadinimas, Nr. 4 ir parodyta kryptis. Automobilių stovėjimo aikštelėje yra informacinis stendas su tako schema, o pačiame take įrengti keli informaciniai stendai.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Prie automobilių stovėjimo aikštelės yra poilsiavietė, o tako pusiaukelėje stovi pastatytas nedidelis apžvalgos bokštelis.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Važiuojant keliu A12 (Šiauliai – Tauragė) pravažiavus Bubius yra išvažiavimas iš kelio ir posūkis link Ramučių. Išvažiavus iš žiedinės sankryžos kairėje kelio pusėje yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje prasideda Bubių istorinio pažintinio tako maršrutas.

Bubių istorinis pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Evelina
2024-04-26
Takas kuris tikrai nėra panašus į taką. Visur reikejo eiti per važiuojamaja kelio dalį, pradžia kitoje kelio puseje nei stovejimo aikštelę. Takas neorentuotas žmoniu eismui ir saugumui. NEREKOMENDUOJU.
Virginija
2024-04-07
Takas, kuris visai nepanašus į taką. Ėjimas realiai aplink žiedą, kuriuo važiuoja mašinos, perėjimu per gatvę nėra-reikia eiti tiesiog per gatvę. Kol radom maršruto pradžią, tai irgi nenormalu-reikia eiti į kitą kelio pusę nei yra mašinų stovėjimo aikštelė(perėjos taip pat nėra). Na, įspudį paliko labai blogą. Nerekomenduojam.