Puvočių apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Puvočių apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Puvočiai, Varėnos raj.
54.114183, 24.309260
Kopijuoti
30 m

Puvočių apžvalgos bokštas

Norėtumėte žvilgtelti į didžiausią Lietuvoje Dainavos girią iš viršaus? Važiuokite į Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje esantį etnografinį Puvočių kaimą, kuriame stovinčiame telekomunikacijų bendrovės bokšte įrangta apžvalgos aikštelė. Jis žinomas kaip Puvočių apžvalgos bokštas.

Telekomunikacijų bendrovės „Telia” pastatytame bokšte be sumontuotos mobiliojo ryšio palaikymo įrangos dar yra įrengta ir apžvalgos aikštelė, į kurią gali patekti kiekvienas norintis. Nors pats bokštas yra žymiai aukštesnis, apžvalgos aikštelė įrengta 30 metrų aukštyje.

Jei dauguma kitų Lietuvoje stovinčių apžvalgos bokštų atveria vaizdus į lygumas ar kalvotus kraštovaizdžius, tai žvalgantis nuo Puvočių bokšto matomumas baigiasi ten, kur susijungia dangaus platybės su nesibaigiančiais Dainavos girios toliais. Aplinkui nesibaigianti pušynų jūra ir joje tarsi nuo pasaulio pasislėpęs etnografinis Puvočių kaimas. Jame verdantį kasdieninį gyvenimą galima matyti žvelgiant nuo bokšto žemyn.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Vos tik išvažiavus iš Puvočių keliu 5011 (Puvočiai – Marcinkonys) link Marcinkonių, dešinėje kelio pusėje stovi bokštas. Nuo kelio iki jo veda takas.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.