Kernavės turistinis poilsinis takas
2020 gruodžio 7d.

Vienas takas – trys pavadinimai

Ramūnas Šukauskas
1 min. skaitymo

Savaitgalį sugalvojau apsilankyti Kernavės miškuose, kur įrengtas Kernavės turistinis poilsinis takas. Takas, apie kurį daugiau nei prieš 5 metus buvo pirmasis įrašas tinklaraštyje, takas, link kurio nėra įrengta nei viena nuoroda, tačiau atvažiavus rasti vietą automobiliui sunku, takas, kuris turi net tris skirtingus vardus.

Kernavės turistinis poilsinis takas – gana dažnai sutinkamas tako pavadinimas internete. Kadangi jis Kernavėje, tai ir vadinamas Kernavės vardu

Balto kalno pažintinis takas – šį pavadinimą davė tako pradžioje esantis kalnas, nuo kurio atsiveria graži Neries kilpa. Nemaža dalis lankytojų atvažiuoja ne taku pasivaikščioti, o gražia atsiveriančia panorama pasigrožėti, todėl nenuostabu, kad takas vadinamas Balto kalno vardu.

Ir pagaliau trečias, tikras poilsinio turistinio tako pavadinimas – „Ateik, žmogau, tyla priglausiu”. Taką įrengė ir prižiūri girininkija, o miškininkai savo įrengtus takus mėgsta panašiais pavadinimais užvadinti. Nors tikrasis tako pavadinimas mažiausiai populiarus, tai nei kiek nesumenkina Kernavės girininkijos įrengtos lankytinos vietos.

Tavo įvertinimas priimtas! Autorius tau sako Ačiū!
Perskaitei? Įvertink kaip patiko!
Vertinimas privalomas

Įvertink tinklaraščio įrašą. Padėk autoriams kurti gerą turinį, o skaitytojams – atsirinkti, kas įdomu ir vertinga