Trako miško pažintinis takas
  • Po laukinę gamtą

Trako miško gamtos pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Paročkė, Lazdijų raj.
54.231118, 23.754021
Kopijuoti
1 val.
2,3 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Poilsiavietė

Apie Trako miško pažintinį taką

Girininkijos įrengtas Trako miško pažintinis takas nėra ilgas, tačiau einant juo aplankomas ir ąžuolynas, ir skroblynas, ir eglynas. Tarp skirtingų rūšių miško dar ir pelkė įsiterpusi, per kurią nutiestas medinių lentų takas. Taku vaikštant rudenį galima paieškoti gilių, kurios auga kekėmis. Čia auga bekočiai ąžuolai ir yra įsteigtas bekočio ąžuolo genetinis draustinis.

Maršrutas ir tako danga

Takas yra 2,4 kilometro ilgio žiedinės formos maršrutas. Trako miško pažintinis takas eina pramintu miško taku, kuris vienur platesnis, kitur – siauresnis. Per take esančią pelnę nutiestas medinių lentų takas.

Tako ženklinimas ir stendai

Take įrengti 5 informaciniai stendai apie mišką. Nuo pat pradžios gerai matosi ant medžių ir rodyklių nupiešti ženklai su žaliu žygeiviu baltame fone. Tai tako ženklinimas, kuris šiame maršrute ypač aiškus ir matomas.

Atokvėpio vietos

Pažintinio tako pradžioje prie miško kelio yra įrengta viena poilsiavietė.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Kelyje 132 (Seirijai – Lazdijai) apie kilometrą už Seirijų yra sankryža, kurioje į kairę kelias veda į Ročius, o dešinėje įrengtas Seirijų girininkijos užrašas. Pasukus dešiniau reikia važiuoti į kairę vedančiu keliu link girininkijos. Už pusės kilometro miško kelias šakojasi, o pastatytos rodyklės rodo, jog girininkija yra kairiau, o gamtos takas – dešiniau. Už 300 metrų prie miško keliuko yra automobilių stovėjimo aikštelė, stovi stendas su tako schema.

Trako miško pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.