Targių ozų takas
  • Po laukinę gamtą

Targių ozų takas

Žiūrėti atsiliepimus
Vėžežeris, Kelmės raj.
55.757006, 22.979301
Kopijuoti
2 val.
6 km
Žiedinis

Maršrutas ir tako danga

Ozų takas yra žiedinės (aštuoneto) formos maršrutas, kurio ilgis siekia 6 kilometrus. Ėjimo kryptis – prieš laikrodžio rodyklę. Dalis maršruto veda miško keliais, kita dalis – miško takais. Takas veda per ozus, todėl teks įveikti keletą įkalnių ir nuokalnių.

Tako ženklinimas is tendai

Targių ozų takas paženklintas violetinės spalvos Kurtuvėnų regioninio parko ženklais. Ant jų nurodyta ėjimo kryptis, užrašytas tako pavadinimas ir numeris. Take įrengti keli informaciniai stendai, o prie kelio netoli Vėžežerio ir prie Šonos ežero stovi stendai su tako schema. Tako schema galima rasti ir informaciniuose stenduose.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Targių ozų take apžvalgos vietų nėra, tačiau prie kelio ir prie Šonos ežero yra įrengtos kelios poilsiavietės.

Tako schema

Kur yra takas?

Kelyje A12 (Šiauliai – Tauragė) maždaug 30 kilometre yra posūkis kairėn link Laikšių. Laikytis Laikšių krypties ir važiuoti žvyruotu keliu apie 2 km, kol pasirodys nusukimas į dešinę, ties kuriuo yra rodyklė link Targių ozų. Iki jų šiek tiek daugiau nei kilometras ir tame miško kelyje dar kartą reikės pasukti dešinėn (taip pat bus rodyklė link Targių ozų). Prie kelio stovi du tako stendai su schemomis kelių šimtų metrų atstumu. Automobilį galima palikti kelkraštyje. Eiti dar galima pradėti nuo Šonos ežero, kur įrengta poilsiavietė ir stovi informacinis stendas su tako schema. Kelyje A12 šiek tiek arčiau Šiaulių reikia sukti link Tragauskių ir važiuoti link Šonos ežero poilsiavietės.

Targių ozų takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.