Plynosios pažintinis takas
  • Po laukinę gamtą

Plynosios pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Plynoji pelkė, Tauragės raj.
55.324652, 22.166049
Kopijuoti
1,5 val.
1,2 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Apžvalgos vieta
  • Automobilių stovėjimo aikštelė

Apie Plynosios pažintinį taką

Pagramančio regioniniame parke yra Plynosios pelkė, į kurią veda medinių lentų takas. Keliaujant taku galima stebėti kaip artėjant prie pelkės keičiasi augmenija, o po pačią pelkę galima pasižvalgyti nuo medinio apžvalgos bokštelio.

Maršrutas ir tako danga

Plynosios pelkės pažintinis takas yra linijinės formos maršrutas, kurio labiausiai nutolusi atkarpa yra žiedinės formos. Tako ilgis pirmyn ir atgal – 1,8km. Pradžioje pora šimtų metrų maršrutas veda gruntiniu taku, o toliau įrengtas medinių lentų takas.

Tako ženklinimas ir stendai

Beveik visas maršrutas veda medinių lentų taku, todėl nuklysti nėra kur ir ženklinimo nėra. Tako pradžioje stovi stendas su tako schema, o pačiame take įrengti keli informaciniai stendai.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Pažintiniame take yra viena apžvalgos ir atokvėpio vieta. Priėjus aukštapelkės pakraštį stovi medinis apžvalgos bokštelis, įrengti suoliukai.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Keliu 164 (Tauragė – Plungė) pravažiavus Pagramantį trečiame išsukime skuti kairėn. Nuo pagrindinio kelio link pažintinio tako veda medinės rodyklės. Žvyruotu keliu važiuoti daugiau nei 11km.

Plynosios pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.