Kačerginės kraštovaizdžio pažintinis takas
  • Takai su apžvalgos vietomis

Kačerginės kraštovaizdžio pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Palankių g., Kačerginė, Kauno raj.
54.933205, 23.701741
Kopijuoti
0,5 val.
0,7 km
Linijinis

Maršrutas ir tako danga

Pažintinis takas yra linijinės formos maršrutas, kurio ilgis apie 700 metrų. Jo pradžia ir pabaiga yra ties dviračių taku, tačiau įrengti ženklai draudžia taku važiuoti dviračiais. Dviračių ir pažintinis takas eina lygiagrečiai. Pažintinio tako pradžioje nuo dviračių tako iki apžvalgos tako įrengtas kietos dangos atkarpa, o visoje kitoje maršruto dalyje danga suformuota iš smulkios skaldos.

Tako ženklinimas ir stendai

Pažintinis takas nėra paženklintas, tačiau einant maršrutu nesunku orientuotis dėl gan siauro biria skaldele padengto tako. Tako pradžioje įrengtas maketas atstojantis schemą, o einant taku galima rasti informacinius stendus.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Pažintinio tako pradžioje įrengtas apvalus apžvalgos ratas, nuo kurio atsiveria vaizdas į Nemuną ir kitoje pusėje esantį slėnio šlaitą. Apžvalgos take įrengti nemokami žiūronai. Dar vieni žiūronai įrengti netoli tako pabaigos. Pažintinio tako pradžioje, ties apžvalgos taku ir pačiame take galima rasti suoliukų.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Važiuojant keliu 140 (Kaunas – Šakiai) ties Kačergine nusileidus žemyn yra posūkis kairėn į Kačerginę. Pasukus dešinėn iš karto reikia sukti kairėn ir važiuoti iki žiedinės sankryžos. Nuo jos link Nemuno veda žvyruotas kelias (Lakštingalų g.), juo galima nueiti iki pažintinio tako pradžios, esančios ties dviračių taku. Parkavimo klausimas neišspręstas, todėl automobilį galima palikti ties Kačerginės mokykla (yra parkavimo vietų) ir pėsčiomis dviračių taku nueiti iki pažintinio tako. Tarp Kačerginės prieplaukos ir pažintinio tako yra maždaug 500 metrų.

Kačerginės kraštovaizdžio pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.