Nėra Lietuvoje daugiau tokių vietų, kur vienoje vietoje būtų tiek daug žmogaus nepaliestų pelkių. Kartu su sekliu Žuvinto ežeru jos sudaro tikrą paukščių karalystę.

Ne tik skirtingi paviršiai, bet ir bridimas per pelkę yra šio tako išskirtinumas. Survilų sodybos basakojų takas yra ilgiausias ir ekstremaliausias Lietuvoje.

Vilkyškių miestelio pakrašty, pasislėpęs nuo žmonių akių, stovi nedidelis apžvalgos bokštas, nuo kurio atsiveria plati panorama

Sveikatos takai – 4 pėsčiųjų maršrutai Pajūrio regioniniame parke, kur galima skaičiuoti sudegintas kalorijas ir grožėtis gamta.

Platelių dvaro parke įrengtas vaikams skirtas pažintinis takas. Jo stenduose Kaštoniukas ir Giliukas supažindina su gamta ir moko kaip elgtis

Kalnalio apžvalgos bokštas nėra aukštas, tačiau nuo jo visas Salanto upės slėnis kaip ant delno. Tolumoje matosi Imbarės piliakalnis ir Salantų bažnyčios bokštai.

Prie Jogaudų gyvenvietės ant nenukastos kalvos dalies pastatytas apžvalgos bokštas. Iš jo matosi Luokos ežeras, karjeras ir Žemaitijos kraštovaizdis.

Apie Palangos bėgimo taką Labrytys Palei jūrą ošiančiame pušyne įrengtas bėgimo takas Labrytys driekiasi nuo Palangos iki Kunigiškių. Jis skirtas … SKAITYTI DAUGIAU