Žuvinto rezervato apžvalgos bokštas ir takas
  • Bokštelis

Žuvinto rezervato apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Aleknonys, Alytaus raj.
54.457156, 23.634839
Kopijuoti
4 m

Žuvinto rezervato apžvalgos ir paukščių stebėjimo bokštas

Žuvinto gamtinio rezervato teritorijoje įrengtas gamtos takas, o jo pabaigoje stovi Žuvinto rezervato apžvalgos ir paukščių stebėjimo bokštas.

Medinės konstrukcijos bokštelis, kurio antrame aukšte įrengta uždara apžvalgos aikštelė, skirta stebėti paukščiams. Viduje galima rasti su paukščiais supažindinančios informacijos ir vaizdinės medžiagos.

Iš bokštelio galima pasižvalgyti po Žuvinto gamtinio rezervato platybes. Visgi pastatytas jis paukščių stebėjimui. Pavasarį čia girdisi praskrendančių ir perėti suskridusių paukščių šurmulys, vasarą matyti jauniklius auginanti vandens sparnuočių karta, rudenį Žuvinte apsistoja didžiuliai išskridimui pasiruošusių gervių būriai. Net ir žiemą Žuvinto biosferos rezervate galima pamatysi žiemojančius miško paukščius.

Kur yra paukščių stebėjimo bokštelis?

Kelyje A16 (Prienai – Marijampolė) ties Igliauka sukti kairėn ir keliu 181 (Igliauka – Seirijai) važiuoti iki Aleknonių. Ten prasidėjusiu keliu 1112 (Žuvintai – Simnas) nuvažiavus apie 500 metrų yra posūkis į dešinę. Už poros šimtų metrų įrengta Žuvinto rezervato lankytojų centro automobilių stovėjimo aikštelė. Nuo Žuvinto gamtinio rezervato lankytojų centro veda gamtos takas, o jo pabaigoje ir stovi medinis Žuvinto rezervato apžvalgos bokštelis.

Apžvalgos ir paukščių stebėjimo bokštelis iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.