Vilkyškių miestelio pakraštyje stovi vienas iš Rambyno regioninio parko apžvalgos bokštų. Tinkamai parinkta vieta leidžia nekliudomai pasižvalgyti po Rambyno regioninio parko teritoriją, patyrinėti pro medžius kyšančius Vilkyškių miestelio pastatus.

Ant žole ir medžiais apaugusios kalvos stovintis apžvalgos bokštas suręstas iš medienos ir iškyla į 10 metrų aukštį. Apžvalgos bokšte įrengti Rambyno regioninio parko informaciniai stendai.

Nors Vilkyškių apžvalgos bokštas yra sunkiai pastebimas ir neaukštas, nuo jo atsiveria gana nebloga apžvalga. Pro medžių viršūnes matosi čia pat įsikūręs Vilkyškių miestelis, kurio pagrindinis akcentas – raudonas bažnyčios stogas. Nuo bokšto galima žvalgytis į visas puses, kur lig horizonto driekiasi pievos ir dirbami laukai – tai Rambyno regioninio parko valdos.

Keliu 141 (Jurbarkas – Klaipėda) privažiavus Vilkyškų miestelį reikia sukti kairėn, kur prasideda nedidelė ir žvyruota Raudondvario gatvė. Ja pavažiavus apie 100 metrų yra automobilių stovėjimo aikštelė. Čia palikus automobilį toliau reikia eiti ta pačia gatve, kol dešinėje pusėje link bokšto veda takelis ir laiptai. Ant kalvos auga medžiai, todėl bokštas sunkiai pastebimas.