Veisiejų Snaigyno apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Veisiejų (Snaigyno) apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Kailiniai, Lazdijų raj.
54.101315, 23.722056
Kopijuoti
15 m

Veisiejų apžvalgos bokštas

Veisiejų regioniniam parkui priklausančiame Snaigyno ežero pietvakariniame krante įrengtas kraštovaizdyje derantis originalios konstrukcijos Veisiejų apžvalgos bokštas, atveriantis panoramą į Snaigyną.

Vieniems šis apžvalgos bokštas primena vėjo sūkurį, kitiems jis panašus į taurės formą. 15 metrų aukštyje ant pasvirusių kolonų įrengta apžvalgos aikštelė, į kurią veda sraigto formos laiptai. Lengvai ir grakščiai atrodantis bei iš metalo konstrukcijų suręstas statinys pastatytas 2014 metais. Apžvalgos aikštelėje ir bokšto apačioje įrengti regioninio parko informaciniai stendai.

Snaigyno ežeras su vingiuotais savo krantais ir akį traukiančiomis salomis yra tas vaizdas, dėl kurio verta užlipti į Veisiejų regioninio parko apžvalgos bokštą. Atsisukus į kitą pusę matosi link Veisiejų nusidriekęs kelias, o už medžių galima įžiūrėti ir miestelio namų stogus.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Išvažiavus iš Veisiejų Leipalingio kryptimi keliu 134 (Lazdijai – Leipalingis) bokštas pasimato iš tolo. Dešinėje kelio pusėje įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė – galima ir į bokštą įlipti, ir prie ežero nueiti.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.