Sartų ežero apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Sartų ežero apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Baršėnai, Rokiškio raj.
55.840993, 25.838508
Kopijuoti
36 m

Sartų ežero apžvalgos bokštas

Privačioje teritorijoje Sartų ežero pakrantėje į dangų stiebiasi Sartų ežero apžvalgos bokštas. Jis ne tik leidžia pažvelgti į ežerą iš viršaus, bet ir pasitikrinti aukščio baimės ribas. Privačiomis lėšomis pastatytas bokštas su 33 metrų aukštyje įrengta dengta apžvalgos aikštele išskirtine architektūra nepasižymi. Siaurais ir stačiais sraigtiniais laiptais lipant viršun aukščio baimės jausmas juntamas kaip niekur kitur. Negalintiems įveikti šios baimės galima rinktis vieną iš 4 tarpinių apžvalgos aikštelių, o pasiekusiems aukščiausią, ten laukia įrengtas suolas ir Sartų regioninio parko informacinis stendas. 36 metrų aukščio bokštą 2006 metais pastatė UAB „Rokiškio sūris”

Jau iš Sartų ežero apžvalgos bokšto pavadinimo aišku, kad užlipus į jį galima bus pasigėrėti ketvirtu pagal dydį Lietuvoje Sartų ežeru. Jis yra prieš tūkstančius metų čia buvusių ledynų palikimas. Išsišakojęs tartum medis Sartų ežeras turi pačią ilgiausią kranto liniją, o viena ir septynių jame esančių salų puikiai matoma iš bokšto.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Važiuojant 117 keliu (Zarasai – Obeliai) link Zarasų ties Juozapavos gyvenviete reikia sukti dešinėn ir važiuoti link Baršėnų. Kairėje matosi Sartų ežeras ir dar šiek tiek pavažiavus kairėn atsišakoja keliukas, vedantis link poros poilsiaviečių. Pastačius automobilį aikštelėje paskutinius pora šimtų metrų iki bokšto teks nueiti pėsčiomis.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.