Nidos apžvalgos bokštas Highlight
  • Bokštas

Nidos apžvalgos bokštas „Highlight“

Žiūrėti atsiliepimus
Taikos g. 36A, Nida
55.304397, 20.990183
Kopijuoti
10 m

Nidos apžvalgos bokštas

Netoli Nidos švyturio pastatytas apžvalgos bokštas „Highlight”, kurio pagrindinis išskirtinumas yra tas, jog į jį lipti reikia ne laiptais, o kopėčiomis.

Jei į kitus apžvalgos bokštus galima užlipti laiptais, tai apžvalgos bokštas „Highlight” yra kitoks. 2016 metais kūrybinių dirbtuvių metu sukonstruotas 10 metrų aukščio apžvalgos bokštas laiptų neturi. Į jį reikia lipti kopėčiomis. Prancūzų architektų suprojektuotam bokštai naudota senoviniu būdu apdirbta mediena, kuri pritvirtinta prie metalinio karkaso. Bokštas yra tarsi iš 3 aukštų, pirmame kurių įrengtos sūpynės, antrame – panašumų su Kirkilų apžvalgos bokštu turintis mini amfiteatras, o trečiame aukšte pasitinka apžvalgos aikštelė. Dėl unikalios konstrukcijos į bokštą neleidžiama lipti vaikams, aukščio bijantiems ir sveikatos problemų turintiems asmenims. Šiam apžvalgos bokštui vietą išrinko patys Nidos gyventojai

Nidos apžvalgos bokštas stovi ant kalvos, tačiau ne aukščiausioje jos vietoje. Gražiausia panorama atsiveria vakarų pusėje, kur per pušų viršūnes matosi Baltijos jūra. Saulėtekiams stebėti ši vieta nėra ideali, tačiau saulėlydžiai nuo bokšto matomi puikiai.

Kur yra apžvalgos bokštas „Highlight?

Apžvalgos bokštą galima pasiekti pėsčiomis, automobilį palikus aikštelėje prie Nidos-Smiltynės kelio, ar Taikos gatvėje. Orientyras yra Nidos švyturys ir Urbo kalnas.

Apžvalgos bokštas „Highlight”

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.