Netoli Nidos švyturio pastatytas Nidos apžvalgos bokštas „Highlight“, kurio pagrindinis išskirtinumas yra tas, jog į jį lipti reikia ne laiptais, o kopėčiomis.

Jei į kitus apžvalgos bokštus galima užlipti laiptais, tai Nidos apžvalgos bokštas „Highlight“ yra kitoks. 2016 metais kūrybinių dirbtuvių metu sukonstruotas 10 metrų aukščio apžvalgos bokštas laiptų neturi. Į jį reikia lipti kopėčiomis. Prancūzų architektų suprojektuotam bokštai naudota senoviniu būdu apdirbta mediena, kuri pritvirtinta prie metalinio karkaso. Bokštas yra tarsi iš 3 aukštų, pirmame kurių įrengtos sūpynės, antrame – panašumų su Kirkilų apžvalgos bokštu turintis mini amfiteatras, o trečiame aukšte pasitinka apžvalgos aikštelė. Dėl unikalios konstrukcijos į bokštą neleidžiama lipti vaikams, aukščio bijantiems ir sveikatos problemų turintiems asmenims. Šiam apžvalgos bokštui vietą išrinko patys Nidos gyventojai

Nidos apžvalgos bokštas stovi ant kalvos, tačiau ne aukščiausioje jos vietoje. Gražiausia panorama atsiveria vakarų pusėje, kur per pušų viršūnes matosi Baltijos jūra. Saulėtekiams stebėti ši vieta nėra ideali, tačiau saulėlydžiai nuo bokšto matomi puikiai.

Apžvalgos bokštą galima pasiekti pėsčiomis, automobilį palikus aikštelėje prie Nidos-Smiltynės kelio, ar Taikos gatvėje. Orientyras yra Nidos švyturys ir Urbo kalnas.