Krekenavos apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Krekenavos apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Dobrovolė, Panevėžio raj.
55.551858, 24.105678
Kopijuoti
24 m

Krekenavos apžvalgos bokštas

Krekenavos regioninis parkas yra vienas iš tų parkų, kurie nepraleido progos savo teritotijoje pasistatyti apžvalgos bokštą. Prie pat lankytojų centro stovintis modernios konstrukcijos Krekenavos apžvalgos bokštas leidžia pažvelgti į Vidurio Lietuvos lygumas ir jose įsirėžusį Nevėžio upės slėnį.

125 laipteliai veda iki Krekenavos regioninio parko apžvalgos bokšto apžvalgos aikštelės. Nors bendras bokšto aukštis yra 30 metų, apžvalgos aikštelė įrengta 25 metrų aukštyje. 2014 metais pastatytas modernus plieninių konstrukcijų su atotampomis statinys yra asimetrinės formos, o apžvalgos aikštelėje įrengti informaciniai stendai leis geriau pažinti apylinkes.

Matomumas nuo Nevėžio slėnio šlaito viršuje stovinčio apžvalgos bokšto siekia 10 kilometrų. Puikiai matosi lygumose išsirangiusi Nevėžio upė su savo senvagėmis ir senslėniu, kurie yra didžiausia Krekenavos regioninio parko vertybė. Geriau įsižiūrėjus galima pamatyti Krekenavos miestelio stogus ir bokštus, buvusio malūno užtvanką ir Krekenavos tvenkinį. Visai greta bokšto matosi Pojūčių takas ir kitos, vaikams ir suaugusiems tinkančios pramogos.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Nuo Krekenavos pakeliui link Naujamiesčio 3007 (Krekenava – Naujamiestis) einančiu keliu yra įsikūręs Krekenavos regioninio parko lankytojų centras. Greta jo ir stovi šio parko apžvalgos bokštas.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.