Nuo Kalnalio kaime esančios kalvos, ant kurios pastatytas apžvalgos bokštas, atsiveria gražus vaizdas į Salanto upės slėnį. Jame stūkso Imbarės piliakalnis, o dar toliau matosi ir pačių Salantų bažnyčios bokštai.

Salantų regioniniame parke 2006 metais buvo pastatytas tipinių metalinių konstrukcijų Kalnalio apžvalgos bokštas, kurio apžvalgos aikštelė įrengta 15 metrų aukštyje.

Nuo bokšto viršaus atsiveria kalvotos Salantų regioninio parko panorama, o tolumoje matosi net ir Salantų bažnyčia. Slėnyje, maždaug už 2 kilometrų, stūkso Imbarės piliakalnis, iki kurio nuo bokšto veda pėsčiųjų ir dviračių takas. Vaisdinga panorama nuo bokšto atsiveria į šiaurės rytų pusę, iš pietų vaizdą užstoja aukšti medžiai.

Kalnalio kaimas yra kelyje 226 (Salantai – Kartena) maždaug už 7 kilometrų nuo Salantų. Įsukus į gyvenvietę reikia važiuoti link bažnyčios, kur įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Reikia eiti keliu pro bažnyčią, kol pasirodys į kairę link bokšto kreipianti nedidelė rodyklė. Kalnalio apžvalgos bokštas stovi už medžių už 100 metrų.