Seniau šioje Žemaitijos nacionalinio parko vietoje driekėsi kalva, tačiau radus žvyro ji buvo nukasta ir dabar telkšo Jogaudų karjeras. Žemaitijos nacionalinio parko iniciatyva žvyro kasimo darbai buvo sustabdyti ir ant likusios kalvos pastatytas Jogaudų apžvalgos bokštas.

Medinės konstrukcijos apžvalgos bokštelyje apžvalgos aikštelė įrengta 5 metrų aukštyje. Kalva, ant kurios pastatytas bokštas, yra 140 metrų aukštyje virš jūros lygio.

Iš apžvalgos bokštelio pietvakarių kryptimi matosi kalvotas Žemaitijos reljefas ir jame įsikūrios pavienės sodybos. Rytinėje pusėje telkšo Luokos ežeras, tačiau pro medžius galima matyti tik nedidelę jo dalį. Pietų pusėje visai netoli bokštelio telkšo dar vienas vandens telkinys – Jogaudų karjeras, o šiaurinėje pusėje auga seniai bokštelį praaugę medžiai.

Keliu 164 (Tauragė – Mažeikiai) pravažiavus Plungę yra posūkis į dešinę į Jogaudus. Už poros šimtų metrų reikia sukti kairėn ir čia jau matosi automobilių stovėjimo aikštelė. Nuo jos į kalvą veda takelis, o už maždaug 100 metrų pasirodo ir Jogaudų apžvalgos bokštas.