Drevernos apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Drevernos apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Pamario g., Dreverna, Klaipėdos raj.
55.51609, 21.23359
Kopijuoti
15 m

Drevernos apžvalgos bokštas

Pačiame Kuršių marių pakrašty, kur žvejų valtis ir buriuotojų jachtas priglaudžia Drevernos uostas, aukštyn iškyla 15 metrų aukščio apžvalgos bokštas. Lipant viršun tenka įveikti ne tik aukščio baimę (nors čia ji stipriai nekamuoja), bet ir nuo marių pučiantį bei iš kojų verčiantį vėją. Būtent dėl jo čia susirenka daugybė jėgos aitvarų mėgėjų, kurių įvairiaspalviai aitvarai gerai matomi nuo bokšto viršaus. Tai Svencelė, jėgos aitvarų mėgėjų rojus, esantis šiek tiek piečiau nuo Drevernos.

Gražiausius vaizdus apžvalgos bokštas dovanoja žvelgiant į vakarus. Ten plytintys marių vandenys nėra beribiai, nes tarp jų ir dangaus įsiterpusi juosta yra Kuršių Nerija. Galima įžiūrėti, kaip ta tamsi juosta vietomis tampa šviesia – tai Mirusios kopos, kerinti bet žiauri pustomo smėlio karalystė.

Metalinių konstrukcijų apžvalgos bokšto viršuje įrengtas informacinis stendas, apačioje – atokvėpio vietos, o norintys pratęsti viešnagę gali apsistoti ant Kuršių marių kranto pastatytuose Drevernos kempingo nameliuose.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Keliu 141 (Klaipėda – Kaunas) privažiuoti Priekulę, o joje susirasti kelią 2206 (Priekulė – Dreverna), vedantį į Dreverną. Privažiavus pamario gyvenvietę laikytis Drevernos uosto krypties, kur automobilį teks pastatyti mokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nuo ten iki apžvalgos bokšto pora šimtų metrų.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.