Giliuko ir Kaštoniuko kelionė Platelių parke
  • Teminiai maršrutai

Giliuko ir Kaštoniuko kelionė Platelių parke

Žiūrėti atsiliepimus
Didžioji g., Plateliai, Plungės raj.
56.039860, 21.816552
Kopijuoti
0,5 val.
1,2 km
Žiedinis
Papildoma informacija
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Galima atvykti visuomeniniu transportu

Apie Giliuko ir Kaštoniuko pažintinį taką

Giliuko ir Kaštoniuko kelionė Platelių parke – taip vadinasis vaikams skirtas pažintinis takas Plateliuose. Dvaro parke įrengtame take stovi informaciniai stendai, kuriuose vaikams suprantama kalba pasakojama apie medžius, augalus, gamtą. Visą kelią lydi ir abu personažai, kurių vienas mėgsta išdykauti, kitas – drausminti ir mokyti. Einant šiuo taku galima susipažinti ir su Platelių dvaro istorija ir buvusiais pastatais.

Pažintinio tako pradžioje stovi informacinis stendas su maršruto schema. Einant toliau ženklinimo ir rodyklių nesimato, tačiau orientuotis galima pagal informacinius stendus, kurių įrengta 19. Kadangi Giliuko ir Kaštoniuko pažintinis takas įrengtas dvaro parke, čia yra ir daugiau informacinių stendų apie dvaro sodybos pastatus. Tako stendai skirti vaikams, kiekviename jų galima rasti abiejų personažų pamokymus ir pasakojimus.

Pažintinio tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Pažintinis takas įrengtas Platelių dvaro sodyboje, esančioje pačiuose Plateliuose. Geriausias orientyras yra Platelių bažnyčia, prie kurios galima palikti automobilį. Takas prasideda kaip tik arčiausiai bažnyčios esančioje parko vietoje.

Pažintinis takas „Giliuko ir Kaštoniuko kelionė Platelių parke” iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.