Atminties takas
  • Teminiai maršrutai

Atminties takas

Žiūrėti atsiliepimus
Kampiškių g., Birštonas, Prienų raj.
54.597202, 24.049859
Kopijuoti
0,5 val.
0,3 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Apžvalgos vieta
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Poilsiavietė
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu
  • Pritaikyta neįgaliesiems
  • Suoliukai, atokvėpio vietos

Apie Atminties taką

Atminties takas tai skulptūrų ansamblis, skirtas atminti žuvusiems tremtyje ir kovoje prieš okupantus. 1988 metais įrengtas takas yra vos 300 metrų ilgio, o juo einant galima pamatyti 11 tautodailininkų išdrožinėtas medines skulptūras.

Šis takas tai apie 300 metrų ilgio asfaltuoto kelio atkarpa su abiejose pusėse pastatytomis medinėmis skulptūromis. Takas nėra žiedinis maršrutas, juo pasivaikščioti užtenka pusvalandžio. Jis nepaženklintas, prasideda ties informaciniu stendu ir tęsiasi iki kelio posūkio, kur pro medžius atsiveria vaizdas į Nemuną. Netoli tako pradžios įrengta poilsiavietė, o tako pabaigoje ir pačiame take įrengti suoliukai.

Tako schema

Kur yra Atminties takas?

Atvažiavus nuo Birštono keliu A16 (Vilnius – Marijampolė) Prienuose reikia pervažiuoti Nemuną ir vykti link Pociūnų. Kad ir kur suktų kelias į kairę, visą laiką važiuoti tiesiai. Kažkur pakelėje už Rūdupio stovi rodyklė, kreipianti į Atminties taką. Kadangi Nemuno kilpoje kelias eina ratu, taką galima pasiekti važiuojant bet kuria kryptimi. Pačioje Nemuno kilpos apačioje kelias priartėja prie upės ir važiuojant pasirodo informacinis stendas bei medžio skulptūros. Tako pradžia yra prie informacinio stendo, čia galima palikti automobilį.

Atminties takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.