Privatumo politika

Atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką, kadangi lankantis tinklaraštyje „Nesėdėk namuose“ bei socialinių tinklų paskyrose, sutinkate su šioje Privatumo politikoje pateikiamomis sąlygomis. Jeigu su šiomis sąlygomis nesutinkate, prašome nesilankyti tinklaraštyje ar socialinių tinklų paskyrose.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas

Tinklaraštyje renkami ir tvarkomi šie asmeniniai duomenys:

Prisijungimo duomenys: vardas, pavardė (prisijungimo vardas) ir elektroninio pašto adresas, kuriuos pateikiate registruodamiesi kuriant savo paskyrą tinklaraštyje;
Kita informacija, kurią lankantis tinklaraštyje siunčia Jūsų naršyklė (IP adresas, naršyklės versija, apsilankymo laikas ir data, kiti statistiniai duomenys).

Duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

Kad turėtumėte galimybę susikurti savo paskyrą bei naudotis jos privalumais;
Naujienlaiškių siuntimui;
Rinkodaros tikslams;
Tinklaraščio ir socialinių tinklų paskyrų veikimo matavimui bei gerinimui.

Duomenų saugojimas

Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

Slapukai

Renkant informaciją apie tinklaraščio „Nesėdėk namuose“ lankytojų elgesį yra naudojami slapukai (angl. cookies). Jie yra įrašomi tinklaraščio lankytojo kompiuteryje ar kitame naudojamame įrenginyje, kad lankytojas būtų atpažintas ir būtų kaupiama tinklaraščio lankomumo statistika.
Naršydami tinklaraštyje Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame naudojamame įrenginyje.
Peržiūrėti ar atšaukti duotą sutikimą galite pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

Duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Duomenų valdytojas turi teisę perduoti asmeninę informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
Surinkti duomenys yra prieinami įmonėms, vystančioms ir prižiūrinčioms tinklaraštį „Nesėdėk namuose“ bei teikiančioms IT, programavimo ar reklamos paslaugas. Šios įmonės privalo užtikrinti analogišką duomenų apsaugą.

Duomenų saugumas

Už duomenų saugumą galime garantuoti tiek, kiek patikimos ir saugios duomenų perdavimo internetu bei elektroninio saugojimo technologijos.
Siekiant maksimaliai saugoti duomenis tinklaraštyje įdiegtas saugų ir šifruotą ryšį užtikrinantis SSL sertifikatas.

Privatumo politikos pakeitimai

Priklausomai nuo situacijos ir teisinio reglamentavimo Privalumo politika be atskiro perspėjimo gali būti papildyta ar pakeista. Pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo tinklaraštyje „Nesėdėk namuose“.
Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Jūs ir toliau naršote tinklaraštyje, laikoma, kad Jūs sutinkate su nauja Privatumo politikos redakcija.

Kontaktinė informacija

Visais Privatumo politikos klausimais galite kreiptis elektroniniu paštu: info@nesedeknamuose.lt.