Tulkiaragės pažintinis takas
  • Po laukinę gamtą

Tulkiaragės pažintinis takas

Žiūrėti atsiliepimus
Tulkiaragė, Šilutės raj.
55.356294, 21.353829
Kopijuoti
1 val.
1,2 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Apžvalgos bokštelis
  • Apžvalgos vieta
  • Automobilių stovėjimo aikštelė

Maršrutas ir tako danga

Tulkiaragės pažintinis takas yra linijinės formos maršrutas, kurio ilgis – 1,2 km. Jis veda menkai pramintu pievos taku, tačiau yra prižiūrimas ir žolė aplink taką pjaunama. Palei taką įrengtas elektrinis piemuo, todėl geriau neprarasti budrumo.

Tako ženklinimas ir stendai

Ant siurblinės pastato yra stendas su tako schema, tačiau pats maršrutas nėra paženklintas. Einant taku išklysti nėra kur, bet nepažymėta tako pabaiga. Ji yra ties apžvalgai skirta aukšta kėde. Take įrengti keli informaciniai stendai.

Apžvalgos ir atokvėpio vietos

Pažintinio tako pradžioje ant siurblinės stogo įrengta apžvalgos aikštelė. Tako viduryje ir jo pabaigoje įrengti nedideli apžvalgos bokšteliai. Suoliukų ir poilsiaviečių nėra.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Važiuojant Klaipėdos gatve Šilutėje reikia sukti į Turgaus gatvę, kuri veda į Šyšą (kelias 4248). Išvažiavus iš Šilutės važiuoti kelis kilometrus žvyruotu keliu, kol priekyje pasirodys rodyklė į Tulkiaragę. Pasukus dešinėn važiuoti keliu 4243, kol priekyje pasirodys siurblinės pastatas su gatvės meno kūriniu. Čia yra pažintinio tako pradžia, o ant pastato esančiame stende pavaizduota tako schema.

Tulkiaragės pažintinis takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.