• Smagiems pasivaikščiojimams

Troškūnų rekreacinis miško takas

Žiūrėti atsiliepimus
Troškūnėliai, Anykščių raj.
55.575455, 24.873186
Kopijuoti
0,5 val.
1,2 km
Linijinis
Papildoma informacija
  • Poilsiavietė
  • Pravažiuojama vaikišku vežimėliu
  • Suoliukai, atokvėpio vietos

Apie Troškūnų girininkijos rekreacinis miško taką

Troškūnų rekreacinis miško takas yra veikiau mokomasis nei pažintinis. Čia galima pamatyti ir brandų mišką, ir senolį ąžuolą, o tuo pačiu susipažinti su naujais želdynais. Tipinis miškininkų takas su iš natūralaus medžio pagamintais informaciniais stendais, medinių lentelių takais ir liepteliais bei poilsiaviete, įrengta tako pabaigoje.

Maršrutas ir tako danga

Miško takas nėra žiedinis maršrutas, todėl atgal reikės grįžti tuo pačiu maršrutu arba link girininkijos vedančiu keliu. Maršrutas veda gerai pramintu natūralios dangos miško taku, o šlapiose vietose nutiesta medinių lentelių danga.

Tako ženklinimas, stendai ir atokvėpio vietos

Tako pradžioje stovi stendas su maršruto schema, o einant taku galima rasti medinių lentelių su informacija. Take yra pastatytų medinių suoliukų, o tako pabaigoje įrengta poilsiavietė su laužaviete.

Tako schema

Kur yra pažintinis takas?

Keliu 121 (Anykščiai – Panevėžys) privažiavus Troškūnus ties degaline ir kapinėmis yra posūkis kairėn. Pasukus iš karto matosi medinė drožinys su nuoroda iki girininkijos ir pažintinio tako, jie už kilometro. Vingiuotu keliu reikia važiuoti visą laiką tiesiai, kol ties įvažiavimu į girininkiją kairėje kelio pusėje pasirodo pažintinio tako stendas. Čia yra jo pradžia.

Troškūnų rekreacinis miško takas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame take? Įvertink kaip patiko!

Įvertink taką
Atsiliepimų kol kas nėra.