Koplyčkalnio apžvalgos bokštas
  • Bokštas

Koplyčkalnio apžvalgos bokštas

Žiūrėti atsiliepimus
Šereiklaukis, Pagėgių savivaldybė
55.051954, 22.087341
Kopijuoti
10 m

Koplyčkalnio apžvalgos bokštas

Rambyno regioninio parko teritorijoje, Šereiklaukio girios apsuptyje, stovi nedidelis medinis Koplyčkalnio apžvalgos bokštas, atveriantis vaizdą į kalvotą Vilkyškių gūbrio reljefą. Pamiškėje stovintis bokštas suręstas iš medienos ir iškyla į 10 metrų aukštį. Apžvalgos aikštelėje įrengti Rambyno regioninio parko informaciniai stendai.

Užlipus į miškais apsuptą apžvalgos bokštą tik rytinėje pusėje esantis miško pievų ruožas atveria vaizdą į tolumoje plytinčias Nemuno ir Jūros upės santakos pievas. Nužvelgus tolyn kalvotą Vilkyškių gūbrio reljefą žvilgsnis užkliūva už tamsaus miško masyvo – Karšuvos girios. Apsižvalgius arčiau, miško pakrašty ties pievos pradžia galima matyti raudonųjų ąžuolų alėją bei Koplyčkalnį – Šereiklaukio dvaro palikimą.

Kur yra apžvalgos bokštas?

Važiuojant keliu 141 (Kaunas – Klaipėda) ties Vilkyškiai sukti kairėn ir keliu 4229 (Vilkyškiai – Panemunė) pasiekti Šereiklaukį. Apžvalgos bokštas yra atokiau nuo kelio ir privažiavimo iki jo nėra. Jį galima rasti einant Šereiklaukio mišku taku arba nuo Šereiklaukio tiesiog žingsniuoti per pievą vakarų kryptimi.

Apžvalgos bokštas iš arti

Lankytojų atsiliepimai
Lankytojų įvertinimai
Bendras įspūdis:
Vaizdingumas:
Patrauklumas:
Būklė:
Buvai šiame bokšte? Įvertink kaip patiko!

Įvertink bokštą
Atsiliepimų kol kas nėra.