Pradžių pradžia

Taip jau būna, kad kai aktyviai ieškai sprendimo – jokia mintis nešauna į galvą. Tik po kiek laiko tarsi iš dangaus nukrenta idėja, kuri tampa kažko naujo pradžia. Taip atsitiko ir 2015-ųjų vasarą, kai ilgai ieškojęs priimtino būdo, kaip saugoti sukauptus kelionių įspūdžius ir nieko neradęs lioviausi galvoti apie tai. Praėjus kuriam laikui netikėtai kilo mintis, kuri tada pasirodė netgi gąsdinanti – kelionių įspūdžius talpinti tinklaraštyje. Mintis „užkabino“, nes jau po keleto dienų nugalėjęs viešumos baimę įkėliau pirmąjį įrašą tinklaraštyje „Nesėdėk namuose“.

Didelė maža Lietuva

Dalinimasis įspūdžiais įtraukė ir vis dažniau išvykdavau į keliones po Lietuvą. Keliaujant su mažamečiu vaiku pažintiniai takai tapo savotišku atradimu. Ieškojome vis naujų takų, kol vieną dieną ryžausi ištarti, jog pereisiu juos visus Lietuvoje. Prasidėjo maratonas, kuris sumažino ir kelionių į užsienį entuziazmą. Taip tinklaraštyje „Nesėdėk namuose“ vis daugiau ir daugiau dėmesio teko pažintiniams takams. Nesipriešinau šiems pokyčiams ir greta įspūdžių po pažintinius takus įkėliau ir pažintinių takų žemėlapį. Norėjosi pasidalinti ir sukaupta praktine informacija, tačiau nuo idėjos ir rezultato praėjo beveik du metai. Pagaliau tinklaraštyje atsirado tikras ir išsamus pažintinių takų katalogas. Jis, kaip ir žemėlapis, yra gyvas – jame nuolat pildysis ir keisis informacija, kol nebeliks nepraeitų takų. Lietuvoje yra ne tik pažintiniai takai ar apžvalgos bokštai, čia gausu vietų, kurias norisi pamatyti, maisto, kurio smalsu paragauti, pramogų, kurias būtų smagu išbandyti. O kur dar renginiai, ekskursijos ir muziejai? Ir visa tai čia, Lietuvoje. Šalyje, kuri atrodo maža tik tol, kol guli ant sofos. Laukia dar daug kelionių ir įspūdžių.

Kelionės augina

Per tuos keletą metų buvo ne tik kelionių atradimų, buvo ir pasiekimų. Projektas „Pažintiniai takai Lietuvoje“ bei tinklaraštis „Nesėdėk namuose“ 2019 metais konkurse „Kolumbas LT 2019“ laimėjo nominaciją „Metų kelionė po Lietuvą“.

Facebook sekėjų gretos gausėja, skaitytojų ratas plečiasi. Kelionių po Lietuvą įspūdžius dabar galima rasti ne tik „Nesėdėk namuose“ tinklaraštyje.

Drauge galim daugiau

Kartu galima nuveikti daug daugiau nei kiekvienam atskirai. Gal yra noras prisijungti ir dalintis kelionių įspūdžiais po Lietuvą? Gal augančiam verslui reikia pasiekti tikslinę auditoriją ir bendradarbiavimas galėtų virsti abipusiai naudinga partneryste? Galite tiesiog pasidalinti idėjomis ar pasiūlymais. Ne itin malonu sulaukti kritikos, bet ji padeda tobulėti. Parašykit.

    Tavo vardas (būtinas)

    Tavo el. pašto adresas (būtinas)

    Tema

    Tavo žinutė